Kanlux - 29238 GOVIK-ST DSO-W kerek beltéri SPOT dekorációs keret fehér színben, MR16 foglalathoz, max 10W teljesítmény, IP20 védettséggel, 12 V (Kanlux 29238) (29238)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 29238 GOVIK-ST DSO-W kerek beltéri SPOT dekorációs keret fehér színben, MR16 foglalathoz, max 10W teljesítmény, IP20 védettséggel, 12 V (Kanlux 29238)
| Termék ID: | #5942732 |
| Cikkszám: | 29238 |
| EAN kód: | 5905339292384 |
| A termék színe: | fehér |
| Felhasználási terület: | beltéri |
| Fényforrás teljesítménye (max): | max 10W |
| Foglalat típusa: | Gx5,3 |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/KANLUX/katalog_KANLUX_2022_hu.pdf |
| Információ: | 230 V-os, GU10 foglalattal rendelkező fényforrásokhoz GU-10 foglalatot kell még rendelni. Nem tartoz |
| IP Védettség: | IP20 |
| Lámpatest elhelyezése: | süllyesztett |
| Nettó tömeg: | 0,192 Kg |
| Névleges teljesítmény: | max 10W |
| Névleges üzemi feszültség: | 12 V |
| Tartozék foglalat: | MR16 |
| Vámtarifaszám: | 94059900 |