Kanlux - 29311 CHIRO GU10 DTO-B kerek beltéri álmennyezeti lámpa fekete színben, GU10 foglalat, max 35W teljesítmény, IP20 védettséggel, 220-240 V (Kanlux 29311) (29311)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 29311 CHIRO GU10 DTO-B kerek beltéri álmennyezeti lámpa fekete színben, GU10 foglalat, max 35W teljesítmény, IP20 védettséggel, 220-240 V (Kanlux 29311)
| Termék ID: | #5940129 |
| Cikkszám: | 29311 |
| EAN kód: | 5905339293114 |
| A termék színe: | fekete |
| Érintésvédelmi osztály: | I. |
| Felhasználási terület: | beltéri |
| Fényforrás teljesítménye (max): | max 35W |
| Foglalat típusa: | GU10 |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/KANLUX/katalog_KANLUX_2022_hu.pdf |
| IP Védettség: | IP20 |
| Lámpatest elhelyezése: | süllyesztett |
| Nettó tömeg: | 0,318 Kg |
| Névleges teljesítmény: | max 35W |
| Névleges üzemi feszültség: | 220-240 V |
| Névleges üzemi frekvencia (Hz): | 50/60 Hz |
| Tartozék foglalat: | PAR16 |
| Vámtarifaszám: | 94051990 |