Kanlux - 33121 FLINI DSL-W dekorációs keret szögletes beltéri álmennyezeti lámpához fehér színben, MR16 foglalattal, max 10W teljesítmény, IP44/20 védettséggel, 12 V (Kanlux 33121) (33121)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 33121 FLINI DSL-W dekorációs keret szögletes beltéri álmennyezeti lámpához fehér színben, MR16 foglalattal, max 10W teljesítmény, IP44/20 védettséggel, 12 V (Kanlux 33121)
| Termék ID: | #5943387 |
| Cikkszám: | 33121 |
| EAN kód: | 5905339331212 |
| A termék színe: | fehér |
| Felhasználási terület: | beltéri |
| Fényforrás teljesítménye (max): | max 10W |
| Foglalat típusa: | Gx5,3 |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/KANLUX/katalog_KANLUX_2022_hu.pdf |
| Információ: | Díszítőgyűrű kerámia lámpafoglalat nélkül. 230 V-os, GU10 foglalattal rendelkező fényforrásokhoz GU- |
| IP Védettség: | IP44/20 |
| Lámpatest elhelyezése: | süllyesztett |
| Nettó tömeg: | 0,158 Kg |
| Névleges teljesítmény: | max 10W |
| Névleges üzemi feszültség: | 12 V |
| Tartozék foglalat: | MR16 |
| Vámtarifaszám: | 94059900 |