Kanlux - 33177 BLINGO TN38W Süllyesztett LED panel , 38W teljesítmény, fehér színben, 5400lm, IP20 védettséggel, 50000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 33177) (33177)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 33177 BLINGO TN38W Süllyesztett LED panel , 38W teljesítmény, fehér színben, 5400lm, IP20 védettséggel, 50000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 33177)
| Termék ID: | #5943250 |
| Cikkszám: | 33177 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 38W |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Névleges feszültség: | 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 38W |