Kanlux - 33179 BLINGO TUN48W Süllyesztett LED panel , 48W teljesítmény, fehér színben, 6250lm, IP20 védettséggel, 50000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 33179) (33179)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 33179 BLINGO TUN48W Süllyesztett LED panel , 48W teljesítmény, fehér színben, 6250lm, IP20 védettséggel, 50000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 33179)
| Termék ID: | #5940437 |
| Cikkszám: | 33179 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 48W |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Névleges feszültség: | 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 48W |