Kanlux - 35289 ELICEO DSO B spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül fekete színben, IP20 védettséggel (Kanlux 35289) (35289)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 35289 ELICEO DSO B spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül fekete színben, IP20 védettséggel (Kanlux 35289)
| Termék ID: | #5937629 |
| Cikkszám: | 35289 |
| A termék színe: | fekete |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 10W |
| Foglalat fajtája: | Gx5,3/GU10 |
| Foglalat típusa: | Gx5,3/GU10 |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | Alumínium ötvözet |
| Névleges feszültség: | 12V |
| Névleges teljesítmény: | 10W |