Kanlux - 35296 ELICEO DSO GR spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül zöld színben, IP20 védettséggel (Kanlux 35296) (35296)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 35296 ELICEO DSO GR spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül zöld színben, IP20 védettséggel (Kanlux 35296)
| Termék ID: | #5937443 |
| Cikkszám: | 35296 |
| A termék színe: | zöld |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 10W |
| Foglalat fajtája: | Gx5,3/GU10 |
| Foglalat típusa: | Gx5,3/GU10 |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | Alumínium ötvözet |
| Névleges feszültség: | 12V |
| Névleges teljesítmény: | 10W |