Kanlux - 36511 TAVO LED DO 9W-NW Lámpatest, 9W teljesítmény, fehér színben, 900lm, IP44/20 védettséggel, 25000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 36511) (36511)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 36511 TAVO LED DO 9W-NW Lámpatest, 9W teljesítmény, fehér színben, 900lm, IP44/20 védettséggel, 25000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 36511)
| Termék ID: | #5938595 |
| Cikkszám: | 36511 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 9W |
| IP Védettség: | IP44/20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP44/20 |
| Névleges feszültség: | 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 9W |