Kanlux - 36515 TAVO LED DL 5W-NW Lámpatest, 5W teljesítmény, fehér színben, 400lm, IP44/20 védettséggel, 25000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 36515) (36515)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 36515 TAVO LED DL 5W-NW Lámpatest, 5W teljesítmény, fehér színben, 400lm, IP44/20 védettséggel, 25000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 36515)
| Termék ID: | #5937650 |
| Cikkszám: | 36515 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 5W |
| IP Védettség: | IP44/20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP44/20 |
| Névleges feszültség: | 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 5W |