Kanlux - 36633 ZEPO LFD-T02/S-W Bútorvilágító spot lámpatest kapcsolós változat, fehér színben, max 10W teljesítmény, G4 foglalattal, IP20 védettséggel, 12V (Kanlux 36633) (36633)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 36633 ZEPO LFD-T02/S-W Bútorvilágító spot lámpatest kapcsolós változat, fehér színben, max 10W teljesítmény, G4 foglalattal, IP20 védettséggel, 12V (Kanlux 36633)
| Termék ID: | #5942095 |
| Cikkszám: | 36633 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 10W |
| Foglalat fajtája: | G4 |
| Foglalat típusa: | G4 |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | Üveg / acél |
| Névleges feszültség: | 12V |
| Névleges teljesítmény: | 10W |