Kanlux - 37165 TINY BORD DTO-B spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül fekete színben, IP20 védettséggel (Kanlux 37165) (37165)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 37165 TINY BORD DTO-B spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül fekete színben, IP20 védettséggel (Kanlux 37165)
| Termék ID: | #5942063 |
| Cikkszám: | 37165 |
| A termék színe: | fekete |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 10W |
| Foglalat fajtája: | Gx5,3/GU10 |
| Foglalat típusa: | Gx5,3/GU10 |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | Alumínium ötvözet |
| Névleges feszültség: | 12V |
| Névleges teljesítmény: | 10W |