Kanlux - 37168 TINY BORD DTO-W/G spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül fehér / arany színben, IP20 védettséggel (Kanlux 37168) (37168)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 37168 TINY BORD DTO-W/G spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül fehér / arany színben, IP20 védettséggel (Kanlux 37168)
| Termék ID: | #5939740 |
| Cikkszám: | 37168 |
| A termék színe: | fehér / arany |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 10W |
| Foglalat fajtája: | Gx5,3/GU10 |
| Foglalat típusa: | Gx5,3/GU10 |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | Alumínium ötvözet |
| Névleges feszültség: | 12V |
| Névleges teljesítmény: | 10W |