Kanlux - 37252 FELINE DSO W/B spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül, IP20 védettséggel, fehér/fekete színben (Kanlux 37252) (37252)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 37252 FELINE DSO W/B spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül, IP20 védettséggel, fehér/fekete színben (Kanlux 37252)
| Termék ID: | #5943717 |
| Cikkszám: | 37252 |
| A termék színe: | fehér/fekete |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 10W |
| Foglalat fajtája: | Gx5,3/GU10 |
| Foglalat típusa: | Gx5,3/GU10 |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | Alumínium ötvözet |
| Névleges feszültség: | 12V |
| Névleges teljesítmény: | 10W |