Kanlux - 37255 FELINE DSO B/W spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül, IP20 védettséggel, fekete/fehér színben (Kanlux 37255) (37255)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 37255 FELINE DSO B/W spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül, IP20 védettséggel, fekete/fehér színben (Kanlux 37255)
| Termék ID: | #5938646 |
| Cikkszám: | 37255 |
| A termék színe: | fekete/fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 10W |
| Foglalat fajtája: | Gx5,3/GU10 |
| Foglalat típusa: | Gx5,3/GU10 |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | Alumínium ötvözet |
| Névleges feszültség: | 12V |
| Névleges teljesítmény: | 10W |