Kanlux - 37259 FELINE DSL W/W spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül, IP20 védettséggel, fehér színben (Kanlux 37259) (37259)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 37259 FELINE DSL W/W spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül, IP20 védettséggel, fehér színben (Kanlux 37259)
| Termék ID: | #5939523 |
| Cikkszám: | 37259 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 10W |
| Foglalat fajtája: | Gx5,3/GU10 |
| Foglalat típusa: | Gx5,3/GU10 |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | Alumínium ötvözet |
| Névleges feszültség: | 12V |
| Névleges teljesítmény: | 10W |