Kanlux - 37276 BLINGO NT 34W 12030 Süllyesztett LED panel , 34W teljesítménnyel, fehér színben, 4080lm, IP20 védettséggel, 50000h élettartammal, 4000K (Kanlux 37276) (37276)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 37276 BLINGO NT 34W 12030 Süllyesztett LED panel , 34W teljesítménnyel, fehér színben, 4080lm, IP20 védettséggel, 50000h élettartammal, 4000K (Kanlux 37276)
| Termék ID: | #5942392 |
| Cikkszám: | 37276 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 34W |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Névleges feszültség: | 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 34W |