Kanlux - 38260 FIZU 4, 8W NW-W lámpatest, 4, 8W teljesítménnyel, fehér színben, 420lm, IP44/20 védettséggel, 25000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 38260) (38260)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 38260 FIZU 4,8W NW-W lámpatest, 4,8W teljesítménnyel, fehér színben, 420lm, IP44/20 védettséggel, 25000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 38260)
| Termék ID: | #5939235 |
| Cikkszám: | 38260 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 4,8W |
| IP Védettség: | IP44/20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP44/20 |
| Névleges feszültség: | 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 4,8W |