Kanlux - 38262 FIZU 4, 8W NW-W lámpatest, 4, 8W teljesítménnyel, fehér színben, 420lm, IP20 védettséggel, 25000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 38262) (38262)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 38262 FIZU 4,8W NW-W lámpatest, 4,8W teljesítménnyel, fehér színben, 420lm, IP20 védettséggel, 25000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 38262)
| Termék ID: | #5939257 |
| Cikkszám: | 38262 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 4,8W |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Névleges feszültség: | 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 4,8W |