Kanlux - 38263 FIZU 4, 8W NW-B lámpatest, 4, 8W teljesítménnyel, fekete színben, 420lm, IP20 védettséggel, 25000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 38263) (38263)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 38263 FIZU 4,8W NW-B lámpatest, 4,8W teljesítménnyel, fekete színben, 420lm, IP20 védettséggel, 25000h élettartammal, 4000K, 220-240V (Kanlux 38263)
| Termék ID: | #5940122 |
| Cikkszám: | 38263 |
| A termék színe: | fekete |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 4,8W |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Névleges feszültség: | 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 4,8W |