Kanlux - 38360 ARET DTO B/W spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül fekete/fehér színben, IP20 védettséggel (Kanlux 38360) (38360)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 38360 ARET DTO B/W spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül fekete/fehér színben, IP20 védettséggel (Kanlux 38360)
| Termék ID: | #5940837 |
| Cikkszám: | 38360 |
| A termék színe: | fekete/fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 10W |
| Foglalat fajtája: | Gx5,3/GU10 |
| Foglalat típusa: | Gx5,3/GU10 |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | Alumínium ötvözet |
| Névleges feszültség: | 12V |
| Névleges teljesítmény: | 10W |