Kanlux - 38365 ARET DTL B/B spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül fekete színben, IP20 védettséggel (Kanlux 38365) (38365)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 38365 ARET DTL B/B spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül fekete színben, IP20 védettséggel (Kanlux 38365)
| Termék ID: | #5936482 |
| Cikkszám: | 38365 |
| A termék színe: | fekete |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 10W |
| Foglalat fajtája: | Gx5,3/GU10 |
| Foglalat típusa: | Gx5,3/GU10 |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | Alumínium ötvözet |
| Névleges feszültség: | 12V |
| Névleges teljesítmény: | 10W |