Kanlux - 38367 ARET 2xDTL W/W spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül fehér színben, IP20 védettséggel (Kanlux 38367) (38367)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 38367 ARET 2xDTL W/W spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül fehér színben, IP20 védettséggel (Kanlux 38367)
| Termék ID: | #5938300 |
| Cikkszám: | 38367 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 2x1W |
| Foglalat fajtája: | Gx5,3/GU10 |
| Foglalat típusa: | Gx5,3/GU10 |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | Alumínium ötvözet |
| Névleges feszültség: | 12V |
| Névleges teljesítmény: | 2x1W |