Kanlux - Alor szögletes billenthető mennyezeti spot lámpa, fekete, foglalat nélkül (26732)
0 / 5
0 / 5
Fontos tudnod, hogy a termék nem tartalmaz foglalatot, azt külön kell megvásárolnod. Egyaránt választhatsz hozzá GU10-es, illetve Gx5,3 foglalatot is. Emellett a csomagolásnak nem része a fényforrás sem: kattints ide és nézd meg az elérhető termékeinket.
| Termék ID: | #5938278 |
| Anyag: | acél |
| Hosszúság méret: | 83 mm |
| Magasság méret: | 24 mm |
| Szélesség méret: | 83 mm |
| Szín: | fekete |
| Teljesítmény (Watt): | cserélhető fényforrás |
| Védettség: | IP20 |