Kanlux - APUS LED W-CW lámpa (26841)
0 / 5
0 / 5
A használathoz 12V-os trafó szükséges!
| Termék ID: | #5943435 |
| EAN kód: | 5905339268419 |
| Anyag: | Acéllemez, Műanyag |
| Élettartam (óra): | 50000 óra |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Feszültség (V): | 12 V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 20000 |
| Kivágás (mm): | 60 mm |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 15 lm |
| Magasság (mm): | 7 mm |
| Mélység (mm): | 75 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | +5℃ - +25℃ |
| Szabályozható: | Nem |
| Szélesség (mm): | 75 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet (K): | 6500 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 0.8 W |