Kanlux - ARET 1XMR16-W dekorációs keret Kanlux (KL 26720)
0 / 5
0 / 5
Nem tartalmaz foglalatot!
| Termék ID: | #5942671 |
| Anyag: | alumínium |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | Gx5,3/GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 90 mm |
| Méret: | L: 100/W: 100/ H: 40 mm |
| Működtető feszültség: | 12V/230V |
| Szín: | fekete/fehér |
| Teljesítmény: | max 10W |