Kanlux - ARGUS II CT-2114-GM spot lámpatest Kanlux (KL 37155)
0 / 5
0 / 5
Éghető felületre szerelni max 35W fényforrással
| Termék ID: | #5940155 |
| Anyag: | acél |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | Gx5,3 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 60-70mm |
| Méret: | D: 82/H: 30 mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Szín: | grafit |
| Teljesítmény: | max 10W |