Kanlux - BLINGO P38W 6060NW 4000k 4600lm lámpa (33180)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #5942104 |
| EAN kód: | 5905339331809 |
| Anyag: | Acél, Műanyag |
| Élettartam (óra): | 50000 óra |
| Fényszín: | Természetes fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 5 év |
| Jótállás (év): | 5 év |
| Kapcsolási ciklus: | 30000 |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 4600 lm |
| Magasság (mm): | 35 mm |
| Mélység (mm): | 595 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | +5℃ - +25℃ |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szélesség (mm): | 595 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet (K): | 4000 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 38 W |