Kanlux - CHIRO GU10 DTO-B mennyezeti spot lámpatest Kanlux (KL 29311)
0 / 5
0 / 5
Álmennyezetbe szerelendő!
| Termék ID: | #5940738 |
| Anyag: | alumínium |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 70 mm |
| Méret: | L: 90/W: 57 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | Lámpatest állíthatósága szögben: 90°, Vízszintesen mozgatható lámpatest [°] 340° |
| Szín: | fekete |
| Teljesítmény: | max 10W |