Kanlux - DALLA CT-DTL50-B lámpa MR16 (22433)
0 / 5
0 / 5
A termék az izzót nem tartalmazza!
| Termék ID: | #5942578 |
| EAN kód: | 5905339224330 |
| Anyag: | Alumínium |
| Feszültség (V): | 12 V |
| Foglalat: | GU10 |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kivágás (mm): | Ø70 mm |
| Magasság (mm): | 26 mm |
| Mélység (mm): | 82 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | +5℃ - +25℃ |
| Szélesség (mm): | 82 mm |
| Szín: | Fekete |
| Teljesítmény (W): | Max 10 W |