Kanlux - E37171 BLINGO 34W 4080 60NW Süllyesztett LED panel + keret, 24W teljesítménnyel, fehér színben, 4080lm, 50000h élettartammal, IP20 védetteséggel, 4000K, 220-240V (Kanlux E37171) (E37171)
0 / 5
0 / 5
Kanlux E37171 BLINGO 34W 4080 60NW Süllyesztett LED panel + keret, 24W teljesítménnyel, fehér színben, 4080lm, 50000h élettartammal, IP20 védetteséggel, 4000K, 220-240V (Kanlux E37171)
| Termék ID: | #5940234 |
| Cikkszám: | E37171 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 24W |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Névleges feszültség: | 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 24W |