Kanlux - HAXA-DSO POWER LED-B spot lámpa
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5938871 |
| Anyaga: | lámpatest: alumínium ötvözet |
| Élettartam: | 100000 óra |
| Fényerő: | 70 lm |
| Feszültség: | DC 350mA |
| Fogyasztás: | 1W |
| IP szabvány: | IP20 |
| Színhőmérséklet: | 2700-3200K |
| Termék színe: | CCCCCC |