Kanlux - MATEO ES DLP-250-W süllyesztett lámpatest Kanlux (KL 32933)
0 / 5
0 / 5
A Kanlux MATEO ES egy elegáns mennyezeti lámpatest, amelyben alkalmazható a Kanlux ES-111 látványos fényforrás. A lámpatest háza matt fekete színű acélból készült. Az állítható fejnek köszönhetően a fény a kiválasztott pontra irányítható.
| Termék ID: | #5940015 |
| Anyag: | alumínium |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 160 X 300 mm |
| Méret: | L: 335/W: 195/H: 150 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | fehér/fekete |
| Teljesítmény: | max 25W |