Kanlux - Mefis LED süllyesztett lépcsővilágító 0, 7W, 4000K, 14lm, fekete (32497)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943057 |
| Anyag: | műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 75 mm |
| Lámpatest fényáram: | 35 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 0,7 W LED modul |
| Magasság méret: | 75 mm |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 0.7 W |
| Szélesség méret: | 38 mm |
| Szín: | fekete |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |