Kanlux - Mennyezeti spot lámpatest ARGUS 333 (333)
0 / 5
0 / 5
A Kanlux ARGUS az egyik legnépszerűbb és egyben a legegyszerűbb spot lámpatestünk. A formák és színek széles választékának köszönhetően a klasszikus stílust kedvelő valamennyi felhasználó megtalálja az ízlésének megfelelő lámpatestet. A Kanlux ARGUS lámpatestekhez Gx5,3 (12V) foglalattal rendelkező fényforrások illenek.
| Termék ID: | #5942089 |
| Cikkszám: | 333 |
| EAN kód: | 5901477336782 |
| A termék hossza: | 49 mm |
| Átmérő: | 16 mm |
| Fényerő: | 360 lm |
| Feszültség: | 230 V |
| Foglalat típusa: | GU10/MR16 |
| MŰSZAKI ADATOK.: | https://www.kanlux.com/storage/products/techniczna/hu/333.pdf |
| Szín: | Fehér |
| Teljesítmény: | max 50 |