Kanlux - MINI RITI GU10 B/W mennyezeti spot lámpatest Kanlux (KL 27577)
0 / 5
0 / 5
Álmennyezetbe szerelendő!
| Termék ID: | #5937852 |
| Anyag: | alumínium |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 68-71 mm |
| Méret: | D: 85/H: 102mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | fekete/fehér |
| Teljesítmény: | max 10W |