Kanlux - SIMEN DSO B/W dekorációs keret Kanlux (KL 29138)
0 / 5
0 / 5
A csomagolás a foglalatotnemtartalmazza!
| Termék ID: | #5940808 |
| Anyag: | alumínium |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | Gx5,3 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 68 mm |
| Méret: | D: 75/H: 42 mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Szín: | fekete/fehér |
| Teljesítmény: | max 10W |