Kanlux - SOREN L-BL GU10 spot lámpa
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942975 |
| Anyaga: | alumínium ötvözet/üveg |
| Élettartam: | 20000 óra |
| Fényerő: | 25lm |
| Feszültség: | 220-240 V |
| Foglalat: | GU10 |
| Fogyasztás: | max 20W |
| IP szabvány: | IP20 |
| Színhőmérséklet: | Kék |
| Termék színe: | CCCCCC |