Kanlux - Spot alumínium, alu. öntvény18401 ROVAN CTX-DS50L lámpa MR16 (18401)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942100 |
| Cikkszám: | 18401 |
| EAN kód: | 5901477331817 |
| Átmérő: | 92 mm |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.kanlux.com/storage/products/etykietaErp/hu/18401.pdf |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Feszültség: | 230 V |
| Foglalat típusa: | GU10/MR16 |
| Magasság: | 33 mm |
| Maximális teljesítmény: | 35 W |
| Szín: | Króm |
| Teljesítmény: | max 50 |
| Védettségi szint: | IP44 |