Kanlux - Spot alumínium, alu. öntvény22433 DALLA CT-DTL50-B lámpa MR16 (22433)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943402 |
| Cikkszám: | 22433 |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.kanlux.com/storage/products/etykietaErp/hu/22433.pdf |
| Feszültség: | AC:220-240V |
| Foglalat típusa: | GU10/MR16 |
| Magasság: | 105mm |
| MŰSZAKI ADATOK1: | https://www.kanlux.com/hu/termek/22433/DALLA-CT-DTL50-B |
| Szélesség: | 60mm |
| Szín: | Arany |
| Teljesítmény: | max 50 |