Kanlux - Spot lámpák LED-el 8103 HAXA-DSO POWER LED-B lámpa (8103)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939265 |
| Cikkszám: | 8103 |
| EAN kód: | 5901477336003 |
| A termék hossza: | 90mm |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.kanlux.com/storage/products/etykietaErp/hu/8103.pdf |
| Fény színe: | 2700-3200K |
| Foglalat típusa: | GU10/MR16 |
| MŰSZAKI ADATOK1: | https://www.kanlux.com/hu/termek/8103/HAXA-DSO-POWER-LED-B |
| Szélesség: | 90mm |
| Színhőmérskélet: | 2700-3200K |
| Teljesítmény: | 1 |