Kanlux - Spot lámpák LED-el 8121 OYO 5LED-CW ledspot fény 0, 22W (8121)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5938245 |
| Cikkszám: | 8121 |
| EAN kód: | 5901477329180 |
| A termék hossza: | 90mm |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.kanlux.com/storage/products/etykietaErp/hu/8121.pdf |
| Fény színe: | 6000-8000K |
| Foglalat típusa: | GU10/MR16 |
| MŰSZAKI ADATOK1: | https://www.kanlux.com/hu/termek/8121/OYO-5LED-CW |
| Szélesség: | 90mm |
| Szín: | átlátszó |
| Színhőmérskélet: | 6000-8000K |
| Teljesítmény: | 0.22 |