Kanlux - Spot süllyesztett, hagyományos334 ARGUS CT-2115-GM spotlámpa (334)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943710 |
| Cikkszám: | 334 |
| EAN kód: | 5901477336768 |
| A termék hossza: | 49 mm |
| Átmérő: | 16 mm |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.kanlux.com/storage/products/etykietaErp/hu/334.pdf |
| Feszültség: | 230 V |
| Foglalat típusa: | GU10/MR16 |
| MŰSZAKI ADATOK1: | https://www.kanlux.com/hu/termek/334/ARGUS-CT-2115-GM |
| Szín: | Fehér |
| Teljesítmény: | max 50 |