Kanlux - Süllyesztett LED lámpa 18W 1080lm 4000K, ezüst (28933)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939367 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Átmérő méret: | 220 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 1080 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 18 W LED modul |
| Magasság méret: | 20 mm |
| Szín: | ezüst |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 15-19,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20/IP44 |