Kanlux - Süllyesztett LED lámpa, kerek 10W 890lm 3000K (29585)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5940881 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Átmérő méret: | 126 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 890 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 10 W LED modul |
| Magasság méret: | 23 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 10-14,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20/IP65 |