Kanlux - Süllyesztett LED mélysugárzó, 20W, 2100lm, 4000K, fehér (35670)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943532 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Átmérő méret: | 140 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 2100 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 20 W LED modul |
| Magasság méret: | 63 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 20-29,9 W LED modul |
| Védettség: | IP44/20 |