Kanlux - Süllyesztett LED mélysugárzó, 30W, 3150lm, 4000K, fehér (35672)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5940194 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Átmérő méret: | 190 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 3150 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 30 W LED modul |
| Magasság méret: | 70 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 30-49,9 W LED modul |
| Védettség: | IP44/20 |