Kanlux - Süllyesztett mennyezeti spot lámpa, nikkel (Navi) (2553)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5937395 |
| Anyag: | alumínium |
| Foglalat: | GU5,3 |
| Hosszúság méret: | 81 mm |
| Magasság méret: | 21 mm |
| Szélesség méret: | 81 mm |
| Szín: | króm |
| Teljesítmény (Watt): | cserélhető fényforrás |
| Védettség: | IP20 |