Kanlux - Szögletes süllyesztett mennyezeti spot lámpa, ezüst (Morta) (22112)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942925 |
| Anyag: | alumínium, üveg |
| Foglalat: | GU5,3 |
| Hosszúság méret: | 90 mm |
| Magasság méret: | 36 mm |
| Szélesség méret: | 90 mm |
| Szín: | ezüst |
| Teljesítmény (Watt): | cserélhető fényforrás |
| Védettség: | IP20 |