Kanlux - TESON AL-DSL50 spot lámpatest Kanlux (KL 7373)
0 / 5
0 / 5
50W-os fényforrással MŰKÖDTETVE, éghető felületre NEM szerelhető!
| Termék ID: | #5936437 |
| Anyag: | alumínium |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 60-70mm |
| Méret: | W: 79/L: 79/H: 115 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | alumínium |
| Teljesítmény: | max 10 W |