Kanlux - TINY BORD DTO-W/G dekorációs keret Kanlux (KL 37168)
0 / 5
0 / 5
NEM TARTALMAZ FOGLALATOT
| Termék ID: | #5943751 |
| Anyag: | alumínium |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | Gx5,3/GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 85 mm |
| Méret: | D: 98/H: 37 mm |
| Működtető feszültség: | 12V/230V |
| Szín: | fehér/arany |
| Teljesítmény: | max 10W |